top of page

ТОВ "БЗК" повідомляє, що найближчим часом планується продовжити раніше розпочаті роботи зі зняття та збереження родючого шару ґрунту

13 грудня 2021 р.

Image-empty-state.png

Роботи будуть проводитися відповідно до Робочого проєкту номер 9-7895 від 26.10.2020, розробленого спеціалізованою організацією, та на підставі наявних дозвільних документів.

📣 ТОВ "Біляївський збагачувальний комбінат" повідомляє, що найближчим часом планується продовжити раніше розпочаті роботи зі зняття та збереження родючого шару ґрунту.

✅ Роботи будуть проводитися відповідно до Робочого проєкту номер 9-7895 від 26.10.2020, розробленого спеціалізованою організацією, та на підставі наявних дозвільних документів.

✅ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат» у своїй діяльності неухильно дотримується принципу балансу між бізнесом та екологією, та діє виключно в межах діючого законодавства з чітким дотриманням екологічних норм. Одним із таких заходів є здійснення щоквартального післяпланового моніторингу планованої діяльності.

ℹ️ З усіма дозвільними документами та проектами ви можете ознайомитися безпосередньо на місці проведення робіт або в офісі підприємства за адресою: м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 16, офіс 175.

☎️ℹ️ Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном +380 (68) 822 38 07

bottom of page