top of page

Чергове засідання робочої групи при Запорізькій ОГА

6 травня 2021 р.

Image-empty-state.png

Сьогодні відбулося чергове засідання робочої групи при Запорізькій ОГА, на якому ТОВ «БЗК» в рамках виконання тристоронньої угоди....

✅Сьогодні відбулося чергове засідання робочої групи при Запорізькій ОГА, на якому ТОВ «БЗК» в рамках виконання тристоронньої угоди, укладеної між Запорізькою обласною радою (Замовник), ТОВ «Центр моніторингових досліджень і природоохоронних технологій» (Виконавець) та ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат» (Платник), відзвітувало про початок проведення бурових робіт з 7 травня та про узгодженість із представниками Павлівської ОТГ та громадськості місць розташування спостережницьких та розвідувальних свердловин.
✅О 13-30 перед початком проведення бурових робіт безпосередньо на місці планованого видобутку відбулося спілкування Павлівлівського сільського голови Анатолія Клименка, представника ГО «Вольтерра» Віктора Ганчева, представника Вільнянської міської ради Тетяни Дончик із геологами, під час якого ними були з’ясовані детальні питання щодо проведення робіт та участі в процесі відбору проб представників громадськості.
✅Як вже повідомлялося раніше, бурові роботи та відбір проб каоліну та вскришних порід буде відбуватися протягом травня. Відібрані проби будуть направлені для проведення досліджень в лабораторію Відділу радіаційного моніторингу природного середовища УкрГМІ ДСНС і Національної академії наук України (м. Київ) під безпосереднім керуванням Войцеховича Олега Вадимовича.
📢Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у проведенні процедури відбору проб та внесення пропозицій. За отриманням інформації звертатися за телефоном
☎+380 (63) 405 21 31

bottom of page