top of page

Підприємці та фермери продовжують допомагати сільським комунальним підприємствам

9 квітня 2022 р.

Image-empty-state.png

Підприємці та фермери продовжують допомагати сільським комунальним підприємствам

Підприємці та фермери продовжують допомагати сільським комунальним підприємствам, територіальній обороні і людям, хто знайшов прихисток в нашій громаді.
👍Необхідно відзначити нещодавню передачу Біляївським збагачувальним комбінатом п’ятидесяти тон борошна, а також постійну допомогу транспортною та будівельною технікою для укріплення під’їздів до території громади, надання щебеню та піску.
👍Фермери Павлівської громади допомагають в виготовленні бронежилетів , постачанні продуктів харчування, паливі, надають всю необхідну допомогу в забезпеченні наших бійців та територіальної оборони.
👍В Нововасилівському сільському будинку народної творчості йде виготовлення вареників для захисників та переселенців, працівники Солоненського будинку культури випікають пиріжки, виробництво хліба налагоджується в Любомирівці. Кожен день обіди готуються в Семененківському ліцеї. Окрема подяка всім працівникам Солоненського ліцею та Нововасилівській гімназії за придбання продуктів харчування та допомогу територіальній обороні.
👍Дякуємо за підтримку друзям та партнерам нашої громади: Олександру Свистуну та Широківській громаді , Керівниці Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Запорізькій області Тетяні Бордюг, Михайло-Лукашівській громаді за надання допомоги для територіальної оборони.
👍Дякуємо всім мешканцям громади за вашу згуртованість та допомогу. Пишаємось нашою громадою, нашими жителями, які працюють без вихідних задля нашої ПЕРЕМОГИ. 🇺🇦 Ви найкращі!💙💛
Тільки спільними зусиллями ми переможемо ворога.💪

👍 Додаткову інформацію ви також можете знайти на наших сторінках Facebook

bottom of page