top of page

Про здобутки ТОВ "БЗК" розповіли в рамках Національного Екофоруму «Зелена економіка: як досягти балансу» що триває в Києві

22 жовтня 2021 р.

Image-empty-state.png

Представники ТОВ "Біляївський збагачувальний комбінат" беруть активну участь у форумах національного рівня! Про здобутки підприємства розповіли в рамках Національного Екофоруму «Зелена економіка: як досягти балансу» що триває в Києві

✅ Представники ТОВ "Біляївський збагачувальний комбінат" беруть активну участь у форумах національного рівня! Про здобутки підприємства розповіли в рамках Національного Екофоруму «Зелена економіка: як досягти балансу» що триває в Києві.
❗️Фахівцями державних установ та представниками бізнесу знову було порушено питання екорейдерства та екотероризму. На жаль, ця проблема має місце в Україні й щорічно з цим протиправним явищем стикаються підприємці та представники бізнесу в багатьох регіонах держави.
🇺🇦 Завдяки висвітленню зазначених проблем на національних форумах, сформовано законодавчу ініціативу щодо закріплення в Україні такого понять як "екорейдерство" та "екотероризм" й введення кримінальної відповідальності за ці злочини.
Висвітлення проблемних питань на національному рівні, звертає увагу депутатів Верховної Ради України на проблеми регіонів, створюються відповідні законопроєкти, які нададуть можливість об’єктивної та правової оцінки незаконних дій екорейдерів та екотерористів.
Платформу організовано Professional Association of Ecologists of Ukraine та Національним центром сталого розвитку в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
#ECOBUSINESS #всебудееко
https://www.facebook.com/cyganok.mila/posts/1016144515621445о

bottom of page