Вивчення питання радіаційної безпеки в Павлівській ОТГ
22 березня 2021 р.
![Image-empty-state.png](https://static.wixstatic.com/media/486d54_bd39aa38f9764788b3db43df0829637c~mv2.jpg/v1/fill/w_640,h_480,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/Image-empty-state.jpg)
У Вільнянському районі після безлічі засідань робочих груп і вивчення документів, нарешті приступили до вивчення питання радіаційної безпеки в Павлівській ОТГ.
У Вільнянському районі після безлічі засідань робочих груп і вивчення документів, нарешті приступили до вивчення питання радіаційної безпеки в Павлівській ОТГ. Для цих цілей на минулих вихідних в село Зелене прибув за дорученням обласної влади завідувач відділом радіаційного моніторингу природного середовища Українського гідрометеорологічного інституту, авторитетний вчений, який займався дослідженнями в складі МАГАТЕ Олег Войцехович.
Всі матеріали доступні за посиланням:
https://www.061.ua/news/3055707/v-zaporozskoj-oblasti-eksperty-po-radiologii-nacali-otbirat-proby-v-sele-gde-planiruut-postroit-kaolinovyj-karer