top of page

Соціально відповідальне підприємство ТОВ "Біляївський збагачувальний комбінат" - партнер міжнародного ХХVII турніру з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР Євгена Трухіна

24 січня 2022 р.

🤼‍♂️ Соціально відповідальне підприємство ТОВ "Біляївський збагачувальний комбінат" - партнер міжнародного ХХVII турніру з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР Євгена Трухіна 🤼‍♀️

✅ Одним із пріоритетних завдань комбінату є підтримка та розвиток спорту всіх напрямків – від сільської футбольної команди ⚽️ до міжнародних змагань 🤼‍♂️🥊🏆. Традиційно у турнірі пам'яті з греко-римської боротьби майстра спорту СРСР Євгена Трухіна беруть участь спортсмени не лише з України, а й найсильніші борці Молдови, Польщі, Білорусі, Вірменії, Литви.

✅ Привітав учасників та побажав вдалих змагань помічник директора ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат» Олександр Гордієнко:

📣 «Ми дуже вдячні організаторам за такий турнір і дуже раді, що БЗК також бере участь в організації заходу 🤝. Ми закликаємо усіх долучатися допомагати спортсменам, чемпіонам!»

Фотоматеріали 

Відеоматеріали 

bottom of page